MojaKorpa

Šećer U Prahu 200 g vs Secer Smedji Demerara 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Šećer U Prahu 200 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (349,95 din/kg) u odnosu na Secer Smedji Demerara 250 g (439,96 din/kg).

Šećer U Prahu 200 g

1KROZ1

Šećer U Prahu 200 g
Najjeftinije: 69,99 dinu Gomex

349,95 din/kg

Secer Smedji Demerara 250 g

OSTALO

Secer Smedji Demerara 250 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Cash&Carry Plus

439,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketŠećer U Prahu 200 gSecer Smedji Demerara 250 gRazlika
Gomex
69,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
109,99 din
—
Aman
—
119,99 din
—
Maxi
—
119,99 din
—
Super Vero
—
142,99 din
—
IDEA
—
156,00 din
—
Aroma
—
169,99 din
—
Univerexport
—
176,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Šećer U Prahu 200 g ili Secer Smedji Demerara 250 g?

Šećer U Prahu 200 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (349,95 din/kg) u odnosu na Secer Smedji Demerara 250 g (439,96 din/kg).

Gde kupiti Šećer U Prahu 200 g po najnižoj ceni?

Šećer U Prahu 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 69,99 din.

Gde kupiti Secer Smedji Demerara 250 g po najnižoj ceni?

Secer Smedji Demerara 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 109,99 din.