MojaKorpa

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g vs Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (266,64 din/kg) u odnosu na Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g (749,98 din/kg).

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g

1KROZ1

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g
Najjeftinije: 119,99 dinu Gomex

266,64 din/kg

Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g

FRIKOM

Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g
Najjeftinije: 299,99 dinu Univerexport

749,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSmrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 gFrikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 gRazlika
Gomex
119,99 dinjeftinije
349,99 din
Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g jeftiniji za 230,00 din
Univerexport
—
299,99 din
—
Maxi
—
309,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
329,99 din
—
Super Vero
—
334,99 din
—
IDEA
—
344,99 din
—
Aman
—
349,99 din
—
Aroma
—
349,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g ili Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g?

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (266,64 din/kg) u odnosu na Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g (749,98 din/kg).

Gde kupiti Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g po najnižoj ceni?

Smrznuto Povrće Mešavina Za Đuveč 450 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 119,99 din.

Gde kupiti Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g po najnižoj ceni?

Frikom Mešavina Zamrznuta 4 Godišnja Doba 400 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 299,99 din.