MojaKorpa

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L vs Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (269,99 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L

AD VINO KALEM

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L
Najjeftinije: 269,99 dinu Cash&Carry Plus

269,99 din/L

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Vinoprodukt Coka

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Cash&Carry Plus

666,65 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Grasevina Vino Kalem 1 LVino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 mlRazlika
Cash&Carry Plus
269,99 dinjeftinije
499,99 din
Vino Grasevina Vino Kalem 1 L jeftiniji za 230,00 din
IDEA
—
539,99 din
—
Lidl
—
569,99 din
—
Super Vero
—
599,99 din
—
Univerexport
—
609,99 din
—
Aman
—
619,99 din
—
Gomex
—
629,99 din
—
Maxi
—
632,99 din
—
Aroma
—
749,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Grasevina Vino Kalem 1 L ili Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml?

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (269,99 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Gde kupiti Vino Grasevina Vino Kalem 1 L po najnižoj ceni?

Vino Grasevina Vino Kalem 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 269,99 din.

Gde kupiti Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 499,99 din.