MojaKorpa

Jaja A Klasa S Grupa Agrođole vs Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade ima nižu osnovnu cenu za 10,00 din (najjeftinije u Aroma za 159,99 din).

Jaja A Klasa S Grupa Agrođole

AGRO ĐOLE

Jaja A Klasa S Grupa Agrođole
Najjeftinije: 169,99 dinu IDEA
Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade

EGG-TRADE

Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade
Najjeftinije: 159,99 dinu Aroma

Poređenje cena po marketima

MarketJaja A Klasa S Grupa AgrođoleJaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg TradeRazlika
IDEA
169,99 din
——
Aroma
—
159,99 din
—
Univerexport
—
167,99 din
—
Super Vero
—
172,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Jaja A Klasa S Grupa Agrođole ili Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade?

Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade ima nižu osnovnu cenu za 10,00 din (najjeftinije u Aroma za 159,99 din).

Gde kupiti Jaja A Klasa S Grupa Agrođole po najnižoj ceni?

Jaja A Klasa S Grupa Agrođole je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 169,99 din.

Gde kupiti Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade po najnižoj ceni?

Jaja Kokošija Omega 3 M Grupa Egg Trade je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 159,99 din.