MojaKorpa

Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml vs Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml je povoljnija opcija za 87% po jedinici mere (935,67 din/L) u odnosu na Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml (7.456,10 din/L).

Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml

AIR WICK

Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml
Najjeftinije: 1.699,99 dinu Lilly

7.456,10 din/L

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml

AIR WICK

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml
Najjeftinije: 280,70 dinu Aroma

935,67 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketAirwick Af Komplet Bela Orhideja 228 mlAirwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 mlRazlika
Lilly
1.699,99 din
469,99 dinjeftinije
Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml jeftiniji za 1.230,00 din
Aroma
—
280,70 din
—
Cash&Carry Plus
—
299,99 din
—
dm
—
379,00 din
—
Aman
—
419,99 din
—
Super Vero
—
439,99 din
—
IDEA
—
499,99 din
—
Univerexport
—
502,99 din
—
Maxi
—
529,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml ili Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml?

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml je povoljnija opcija za 87% po jedinici mere (935,67 din/L) u odnosu na Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml (7.456,10 din/L).

Gde kupiti Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml po najnižoj ceni?

Airwick Af Komplet Bela Orhideja 228 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 1.699,99 din.

Gde kupiti Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml po najnižoj ceni?

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 280,70 din.