MojaKorpa

Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml vs Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g ima nižu osnovnu cenu za 450,01 din (najjeftinije u Maxi za 189,99 din).

Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml

AIRWICK

Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml
Najjeftinije: 640,00 dinu IDEA

2.809,60 din/L

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g

BREF

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g
Najjeftinije: 189,99 dinu Maxi

1.899,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketOsveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 mlBref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 gRazlika
IDEA
640,00 din
259,99 dinjeftinije
Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g jeftiniji za 380,01 din
dm
1.149,00 din
399,00 dinjeftinije
Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g jeftiniji za 750,00 din
Super Vero
1.179,99 din
269,99 dinjeftinije
Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g jeftiniji za 910,00 din
Maxi
—
189,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
199,99 din
—
Univerexport
—
279,99 din
—
Aroma
—
299,99 din
—
Aman
—
339,99 din
—
Lilly
—
375,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml ili Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g?

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g ima nižu osnovnu cenu za 450,01 din (najjeftinije u Maxi za 189,99 din).

Gde kupiti Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml po najnižoj ceni?

Osveživač Airwick Af Refil Berries & Peach Blossom Rb 228 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 640,00 din.

Gde kupiti Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g po najnižoj ceni?

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 189,99 din.