MojaKorpa

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml vs Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (706,65 din/L) u odnosu na Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml (935,67 din/L).

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml

AJAX

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml
Najjeftinije: 529,99 dinu Lilly

706,65 din/L

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml

AIR WICK

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml
Najjeftinije: 280,70 dinu Aroma

935,67 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketAjax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 mlAirwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 mlRazlika
Lilly
529,99 din
469,99 dinjeftinije
Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml jeftiniji za 60,00 din
Univerexport
544,23 din
502,99 dinjeftinije
Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml jeftiniji za 41,24 din
Aroma
—
280,70 din
—
Cash&Carry Plus
—
299,99 din
—
dm
—
379,00 din
—
Aman
—
419,99 din
—
Super Vero
—
439,99 din
—
IDEA
—
499,99 din
—
Maxi
—
529,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml ili Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml?

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml je povoljnija opcija za 24% po jedinici mere (706,65 din/L) u odnosu na Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml (935,67 din/L).

Gde kupiti Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml po najnižoj ceni?

Ajax Bathroom Sprej Za Kamenac Rukavice Grat 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 529,99 din.

Gde kupiti Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml po najnižoj ceni?

Airwick Aerosol Night Airlavanda Osv. Sprej 300 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 280,70 din.