MojaKorpa

Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom vs Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (229,99 din/kom) u odnosu na Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom (359,99 din/kom).

Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom

ALWAYS

Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom
Najjeftinije: 359,99 dinu IDEA

359,99 din/kom

Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom

NATURELLA

Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom
Najjeftinije: 229,99 dinu IDEA

229,99 din/kom

Poređenje cena po marketima

MarketAlways Liners Normaldnevni Ulošci 60 komNaturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 komRazlika
IDEA
359,99 din
229,99 dinjeftinije
Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom jeftiniji za 130,00 din
dm
449,00 din
249,00 dinjeftinije
Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom jeftiniji za 200,00 din
Maxi
547,99 din
321,99 dinjeftinije
Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom jeftiniji za 226,00 din
Lilly
585,99 din
305,99 dinjeftinije
Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom jeftiniji za 280,00 din
Lidl
—
248,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
249,99 din
—
Univerexport
—
289,99 din
—
Super Vero
—
289,99 din
—
Aroma
—
293,80 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom ili Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom?

Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (229,99 din/kom) u odnosu na Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom (359,99 din/kom).

Gde kupiti Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom po najnižoj ceni?

Always Liners Normaldnevni Ulošci 60 kom je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 359,99 din.

Gde kupiti Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom po najnižoj ceni?

Naturella Ultra Normal Higijenski Ulošci 20 kom je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 229,99 din.