MojaKorpa

Jaja Konzumna Vel.M Naj vs Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt ima nižu osnovnu cenu za 50,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 89,99 din).

Jaja Konzumna Vel.M Naj

ANIMAL COMMERCE

Jaja Konzumna Vel.M Naj
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus
Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt

JAJE PRODUKT

Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt
Najjeftinije: 89,99 dinu Cash&Carry Plus

Poređenje cena po marketima

MarketJaja Konzumna Vel.M NajJaja Konzumna S Klasa JajeproduktRazlika
Cash&Carry Plus
139,99 din
89,99 dinjeftinije
Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt jeftiniji za 50,00 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Jaja Konzumna Vel.M Naj ili Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt?

Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt ima nižu osnovnu cenu za 50,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 89,99 din).

Gde kupiti Jaja Konzumna Vel.M Naj po najnižoj ceni?

Jaja Konzumna Vel.M Naj je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.

Gde kupiti Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt po najnižoj ceni?

Jaja Konzumna S Klasa Jajeprodukt je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 89,99 din.