MojaKorpa

Secer Aero U Prahu 1 kg vs Secer Smedji Demerara 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Secer Aero U Prahu 1 kg je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (124,79 din/kg) u odnosu na Secer Smedji Demerara 250 g (439,96 din/kg).

Secer Aero U Prahu 1 kg

ARO

Secer Aero U Prahu 1 kg
Najjeftinije: 124,79 dinu Aroma

124,79 din/kg

Secer Smedji Demerara 250 g

OSTALO

Secer Smedji Demerara 250 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Cash&Carry Plus

439,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSecer Aero U Prahu 1 kgSecer Smedji Demerara 250 gRazlika
Aroma
124,79 dinjeftinije
169,99 din
Secer Aero U Prahu 1 kg jeftiniji za 45,20 din
Cash&Carry Plus
—
109,99 din
—
Aman
—
119,99 din
—
Maxi
—
119,99 din
—
Super Vero
—
142,99 din
—
IDEA
—
156,00 din
—
Univerexport
—
176,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Secer Aero U Prahu 1 kg ili Secer Smedji Demerara 250 g?

Secer Aero U Prahu 1 kg je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (124,79 din/kg) u odnosu na Secer Smedji Demerara 250 g (439,96 din/kg).

Gde kupiti Secer Aero U Prahu 1 kg po najnižoj ceni?

Secer Aero U Prahu 1 kg je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 124,79 din.

Gde kupiti Secer Smedji Demerara 250 g po najnižoj ceni?

Secer Smedji Demerara 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 109,99 din.