MojaKorpa

Avene Termalna Voda 300 ml vs Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (1.097,50 din/L) u odnosu na Avene Termalna Voda 300 ml (6.166,63 din/L).

Avene Termalna Voda 300 ml

AVENE

Avene Termalna Voda 300 ml
Najjeftinije: 1.849,99 dinu Lilly

6.166,63 din/L

Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml

BIOTEN

Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml
Najjeftinije: 439,00 dinu dm

1.097,50 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketAvene Termalna Voda 300 mlMicelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 mlRazlika
Lilly
1.849,99 din
439,99 dinjeftinije
Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml jeftiniji za 1.410,00 din
dm
—
439,00 din
—
IDEA
—
449,99 din
—
Maxi
—
454,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
529,99 din
—
Univerexport
—
563,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Avene Termalna Voda 300 ml ili Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml?

Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (1.097,50 din/L) u odnosu na Avene Termalna Voda 300 ml (6.166,63 din/L).

Gde kupiti Avene Termalna Voda 300 ml po najnižoj ceni?

Avene Termalna Voda 300 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 1.849,99 din.

Gde kupiti Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml po najnižoj ceni?

Micelarna Voda Za Lice Suva Koža Bioten 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 439,00 din.