MojaKorpa

Kobasica Slajs Bačka 100 g vs Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g je povoljnija opcija za 54% po jedinici mere (774,16 din/kg) u odnosu na Kobasica Slajs Bačka 100 g (1.699,90 din/kg).

Kobasica Slajs Bačka 100 g

BAČKA

Kobasica Slajs Bačka 100 g
Najjeftinije: 169,99 dinu Univerexport

1.699,90 din/kg

Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g

CARNEX

Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g
Najjeftinije: 239,99 dinu Univerexport

774,16 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKobasica Slajs Bačka 100 gCarnex Kobasica Grill Domaća 310 gRazlika
Univerexport
169,99 dinjeftinije
239,99 din
Kobasica Slajs Bačka 100 g jeftiniji za 70,00 din
Aman
—
269,99 din
—
Lidl
—
272,49 din
—
IDEA
—
279,99 din
—
Super Vero
—
297,99 din
—
Aroma
—
329,99 din
—
Gomex
—
329,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kobasica Slajs Bačka 100 g ili Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g?

Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g je povoljnija opcija za 54% po jedinici mere (774,16 din/kg) u odnosu na Kobasica Slajs Bačka 100 g (1.699,90 din/kg).

Gde kupiti Kobasica Slajs Bačka 100 g po najnižoj ceni?

Kobasica Slajs Bačka 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 169,99 din.

Gde kupiti Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g po najnižoj ceni?

Carnex Kobasica Grill Domaća 310 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 239,99 din.