MojaKorpa

Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml vs Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml je povoljnija opcija za 53% po jedinici mere (899,96 din/L) u odnosu na Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml (1.926,67 din/L).

Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml

Balea

Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml
Najjeftinije: 289,00 dinu dm

1.926,67 din/L

Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml

BRAKUM ADRIATIC

Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml
Najjeftinije: 224,99 dinu Cash&Carry Plus

899,96 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketBalea Puter/ Stopala Breskva 150 mlNivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 mlRazlika
dm
289,00 dinjeftinije
349,00 din
Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml jeftiniji za 60,00 din
Cash&Carry Plus
—
224,99 din
—
Univerexport
—
269,99 din
—
Aroma
—
296,50 din
—
IDEA
—
299,99 din
—
Super Vero
—
439,99 din
—
Lilly
—
469,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml ili Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml?

Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml je povoljnija opcija za 53% po jedinici mere (899,96 din/L) u odnosu na Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml (1.926,67 din/L).

Gde kupiti Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml po najnižoj ceni?

Balea Puter/ Stopala Breskva 150 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 289,00 din.

Gde kupiti Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml po najnižoj ceni?

Nivea Gel Za Tusiranje Shea Butter & Botanical Oil 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 224,99 din.