MojaKorpa

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m vs Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m ima nižu osnovnu cenu za 230,99 din (najjeftinije u dm za 259,00 din).

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m

Balea

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m
Najjeftinije: 259,00 dinu dm
Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml

GLISS

Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml
Najjeftinije: 489,99 dinu Lilly

Poređenje cena po marketima

MarketBalea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200mGliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 mlRazlika
dm
259,00 dinjeftinije
549,00 din
Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m jeftiniji za 290,00 din
Lilly
—
489,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
509,99 din
—
Maxi
—
521,99 din
—
Aroma
—
529,99 din
—
Univerexport
—
529,99 din
—
Gomex
—
549,99 din
—
Super Vero
—
667,99 din
—
IDEA
—
669,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m ili Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml?

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m ima nižu osnovnu cenu za 230,99 din (najjeftinije u dm za 259,00 din).

Gde kupiti Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m po najnižoj ceni?

Balea Sprej Za Lakše Raščešljavanje 200m je trenutno najjeftiniji/a u dm za 259,00 din.

Gde kupiti Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml po najnižoj ceni?

Gliss Regenerator Sprej Ultimate Repair Henkel 200 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 489,99 din.