MojaKorpa

Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml vs Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g ima nižu osnovnu cenu za 0,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 124,99 din).

Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml

Balea

Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml
Najjeftinije: 125,00 dinu dm

147,06 din/L

Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g

ESENSA

Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g
Najjeftinije: 124,99 dinu Cash&Carry Plus

1.249,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketBalea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 mlDr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 gRazlika
dm
125,00 dinjeftinije
159,00 din
Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml jeftiniji za 34,00 din
Cash&Carry Plus
—
124,99 din
—
Maxi
—
139,99 din
—
IDEA
—
139,99 din
—
Super Vero
—
166,99 din
—
Univerexport
—
189,99 din
—
Aroma
—
199,99 din
—
Lilly
—
209,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml ili Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g?

Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g ima nižu osnovnu cenu za 0,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 124,99 din).

Gde kupiti Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml po najnižoj ceni?

Balea Tečni Sapun Dop. Sensitive 850 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 125,00 din.

Gde kupiti Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g po najnižoj ceni?

Dr Plant Glicerinski Sapun Breskva 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 124,99 din.