MojaKorpa

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g vs Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g je povoljnija opcija za 2% po jedinici mere (1.473,58 din/kg) u odnosu na Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g (1.499,94 din/kg).

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g

BAS BAS

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Univerexport

1.473,58 din/kg

Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g

RIO MARE

Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g
Najjeftinije: 239,99 dinu Cash&Carry Plus

1.499,94 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSardine U Paradajz Sosu Baš 95 gTuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 gRazlika
Univerexport
139,99 dinjeftinije
449,00 din
Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g jeftiniji za 309,01 din
Cash&Carry Plus
—
239,99 din
—
Aman
—
299,99 din
—
Gomex
—
359,99 din
—
IDEA
—
369,99 din
—
Maxi
—
384,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g ili Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g?

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g je povoljnija opcija za 2% po jedinici mere (1.473,58 din/kg) u odnosu na Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g (1.499,94 din/kg).

Gde kupiti Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g po najnižoj ceni?

Sardine U Paradajz Sosu Baš 95 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 139,99 din.

Gde kupiti Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g po najnižoj ceni?

Tuna Komadi U Sopstvenom Soku Chunks Rio Mare 160 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 239,99 din.