MojaKorpa

Sir Holandski Slajs Baš 150 g vs Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (1.255,50 din/kg) u odnosu na Sir Holandski Slajs Baš 150 g (1.533,27 din/kg).

Sir Holandski Slajs Baš 150 g

BAS BAS

Sir Holandski Slajs Baš 150 g
Najjeftinije: 229,99 dinu Univerexport

1.533,27 din/kg

Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g

OLYMPUS

Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g
Najjeftinije: 225,99 dinu Super Vero

1.255,50 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Holandski Slajs Baš 150 gKrem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 gRazlika
Univerexport
229,99 dinjeftinije
239,99 din
Sir Holandski Slajs Baš 150 g jeftiniji za 10,00 din
Super Vero
—
225,99 din
—
Maxi
—
245,99 din
—
Aroma
—
249,99 din
—
IDEA
—
279,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Holandski Slajs Baš 150 g ili Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g?

Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g je povoljnija opcija za 18% po jedinici mere (1.255,50 din/kg) u odnosu na Sir Holandski Slajs Baš 150 g (1.533,27 din/kg).

Gde kupiti Sir Holandski Slajs Baš 150 g po najnižoj ceni?

Sir Holandski Slajs Baš 150 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 229,99 din.

Gde kupiti Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g po najnižoj ceni?

Krem Sir Cottage Cheese Light 2%mm Olympus 180 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 225,99 din.