MojaKorpa

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L vs Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L je povoljnija opcija za 73% po jedinici mere (253,33 din/L) u odnosu na Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml (948,26 din/L).

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L

BAS BAS

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L
Najjeftinije: 379,99 dinu Univerexport

253,33 din/L

Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml

FRIKOM

Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml
Najjeftinije: 549,99 dinu Cash&Carry Plus

948,26 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketSladoled Blue Passion Baš 1,5 LFrikom Sladoled Multipack Kapri 580 mlRazlika
Univerexport
379,99 dinjeftinije
579,99 din
Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L jeftiniji za 200,00 din
Cash&Carry Plus
—
549,99 din
—
Maxi
—
549,99 din
—
IDEA
—
559,99 din
—
Super Vero
—
560,99 din
—
Aman
—
599,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L ili Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml?

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L je povoljnija opcija za 73% po jedinici mere (253,33 din/L) u odnosu na Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml (948,26 din/L).

Gde kupiti Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L po najnižoj ceni?

Sladoled Blue Passion Baš 1,5 L je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 379,99 din.

Gde kupiti Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml po najnižoj ceni?

Frikom Sladoled Multipack Kapri 580 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 549,99 din.