MojaKorpa

Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml vs Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je povoljnija opcija za 48% po jedinici mere (324,21 din/L) u odnosu na Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml (619,96 din/L).

Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml

BAVARIA

Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml
Najjeftinije: 154,99 dinu IDEA

619,96 din/L

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml
Najjeftinije: 106,99 dinu Cash&Carry Plus

324,21 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketBavaria Pivo Premium Npb Apat 250 mlCarlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 mlRazlika
IDEA
154,99 din
139,99 dinjeftinije
Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml jeftiniji za 15,00 din
Cash&Carry Plus
—
106,99 din
—
Lidl
—
120,99 din
—
Maxi
—
126,99 din
—
Aman
—
129,99 din
—
Gomex
—
129,99 din
—
Super Vero
—
129,99 din
—
Aroma
—
139,99 din
—
Univerexport
—
145,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml ili Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml?

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je povoljnija opcija za 48% po jedinici mere (324,21 din/L) u odnosu na Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml (619,96 din/L).

Gde kupiti Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml po najnižoj ceni?

Bavaria Pivo Premium Npb Apat 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 154,99 din.

Gde kupiti Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Tuborg Green Staklo 330 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 106,99 din.