MojaKorpa

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml vs Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml je povoljnija opcija za 10% po jedinici mere (599,99 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml

BELLE FRANCE

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml
Najjeftinije: 449,99 dinu Super Vero

599,99 din/L

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Vinoprodukt Coka

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Cash&Carry Plus

666,65 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Belo Colombard Belle France 750 mlVino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 mlRazlika
Super Vero
449,99 dinjeftinije
599,99 din
Vino Belo Colombard Belle France 750 ml jeftiniji za 150,00 din
Cash&Carry Plus
—
499,99 din
—
IDEA
—
539,99 din
—
Lidl
—
569,99 din
—
Univerexport
—
609,99 din
—
Aman
—
619,99 din
—
Gomex
—
629,99 din
—
Maxi
—
632,99 din
—
Aroma
—
749,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Belo Colombard Belle France 750 ml ili Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml?

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml je povoljnija opcija za 10% po jedinici mere (599,99 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Gde kupiti Vino Belo Colombard Belle France 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Belo Colombard Belle France 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 449,99 din.

Gde kupiti Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 499,99 din.