MojaKorpa

Sunka Pizza Bergman vs Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g ima nižu osnovnu cenu za 370,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 229,99 din).

Sunka Pizza Bergman

BERGMAN

Sunka Pizza Bergman
Najjeftinije: 599,99 dinu Aman
Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g

A.D YUHOR EXPORT

Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g
Najjeftinije: 229,99 dinu Cash&Carry Plus

657,11 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSunka Pizza BergmanYuhor Kobasica Alpska Mini 350 gRazlika
Aman
599,99 din
339,99 dinjeftinije
Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g jeftiniji za 260,00 din
Cash&Carry Plus
—
229,99 din
—
Lidl
—
244,99 din
—
Super Vero
—
287,99 din
—
Gomex
—
319,99 din
—
IDEA
—
324,99 din
—
Univerexport
—
326,99 din
—
Aroma
—
329,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sunka Pizza Bergman ili Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g?

Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g ima nižu osnovnu cenu za 370,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 229,99 din).

Gde kupiti Sunka Pizza Bergman po najnižoj ceni?

Sunka Pizza Bergman je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 599,99 din.

Gde kupiti Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g po najnižoj ceni?

Yuhor Kobasica Alpska Mini 350 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 229,99 din.