MojaKorpa

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml vs Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (289,98 din/L) u odnosu na Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml (960,00 din/L).

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml

BERLINER

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml
Najjeftinije: 151,99 dinu Univerexport

289,98 din/L

Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml

TUBORG

Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml
Najjeftinije: 480,00 dinu IDEA

960,00 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketPivo Berliner Pilsner Limenka 500 mlTuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 mlRazlika
Univerexport
151,99 dinjeftinije
548,99 din
Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml jeftiniji za 397,00 din
IDEA
—
480,00 din
—
Aroma
—
519,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml ili Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml?

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (289,98 din/L) u odnosu na Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml (960,00 din/L).

Gde kupiti Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Pivo Berliner Pilsner Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 151,99 din.

Gde kupiti Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Tuborg Pivo 4 2 Gratis Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 480,00 din.