MojaKorpa

Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml vs Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml je povoljnija opcija za 76% po jedinici mere (1.124,98 din/L) u odnosu na Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml (4.639,96 din/L).

Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml

BIODERMA

Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml
Najjeftinije: 1.159,99 dinu Lilly

4.639,96 din/L

Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml

GARNIER

Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml
Najjeftinije: 449,99 dinu IDEA

1.124,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketBioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 mlGarnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 mlRazlika
Lilly
1.159,99 din
669,99 dinjeftinije
Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml jeftiniji za 490,00 din
IDEA
—
449,99 din
—
Univerexport
—
489,99 din
—
Lidl
—
498,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
499,99 din
—
dm
—
629,00 din
—
Super Vero
—
639,99 din
—
Aman
—
659,99 din
—
Maxi
—
685,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml ili Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml?

Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml je povoljnija opcija za 76% po jedinici mere (1.124,98 din/L) u odnosu na Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml (4.639,96 din/L).

Gde kupiti Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml po najnižoj ceni?

Bioderma Promo Sebium H2o Micelarna Voda 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 1.159,99 din.

Gde kupiti Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml po najnižoj ceni?

Garnier Skin Naturalsmicelarna Voda 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 449,99 din.