MojaKorpa

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml vs Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (1.855,71 din/L) u odnosu na Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml (3.717,99 din/L).

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml

BLOOMBER

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml
Najjeftinije: 1.299,00 dinu Univerexport

1.855,71 din/L

Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml

TANQUERA

Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml
Najjeftinije: 2.599,99 dinu IDEA

3.717,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketDžin Bloomberry Pink Gin 700 mlDžin Tanqueray Flor De Sevilla 700 mlRazlika
Univerexport
1.299,00 dinjeftinije
3.299,00 din
Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml jeftiniji za 2.000,00 din
IDEA
—
2.599,99 din
—
Maxi
—
2.840,00 din
—
Super Vero
—
3.009,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
3.299,99 din
—
Aroma
—
4.499,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml ili Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml?

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml je povoljnija opcija za 50% po jedinici mere (1.855,71 din/L) u odnosu na Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml (3.717,99 din/L).

Gde kupiti Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml po najnižoj ceni?

Džin Bloomberry Pink Gin 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 1.299,00 din.

Gde kupiti Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml po najnižoj ceni?

Džin Tanqueray Flor De Sevilla 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 2.599,99 din.