MojaKorpa

Sir Gauda Blok 48%mm Bon vs Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g ima nižu osnovnu cenu za 1.089,91 din (najjeftinije u Univerexport za 109,99 din).

Sir Gauda Blok 48%mm Bon

BON

Sir Gauda Blok 48%mm Bon
Najjeftinije: 1.199,90 dinu IDEA
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

DIJAMANT

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Univerexport

1.099,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Gauda Blok 48%mm BonDijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 gRazlika
IDEA
1.199,90 din
114,99 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 1.084,91 din
Univerexport
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
139,98 din
—
Super Vero
—
147,99 din
—
Aman
—
150,99 din
—
Gomex
—
154,99 din
—
Maxi
—
157,99 din
—
Aroma
—
162,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Gauda Blok 48%mm Bon ili Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g ima nižu osnovnu cenu za 1.089,91 din (najjeftinije u Univerexport za 109,99 din).

Gde kupiti Sir Gauda Blok 48%mm Bon po najnižoj ceni?

Sir Gauda Blok 48%mm Bon je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 1.199,90 din.

Gde kupiti Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g po najnižoj ceni?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 109,99 din.