MojaKorpa

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g vs Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (849,95 din/kg) u odnosu na Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g (916,67 din/kg).

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g

Boom Box

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g
Najjeftinije: 169,99 dinu IDEA

849,95 din/kg

Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g

NUTRINO

Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g
Najjeftinije: 165,00 dinu dm

916,67 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSmoothie Protein Banana Boom Box 200 gPire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 gRazlika
IDEA
169,99 dinjeftinije
229,99 din
Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g jeftiniji za 60,00 din
Univerexport
185,99 dinjeftinije
239,99 din
Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g jeftiniji za 54,00 din
Super Vero
189,99 dinjeftinije
199,99 din
Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g jeftiniji za 10,00 din
Maxi
229,99 din
229,99 din
Ista cena
dm
—
165,00 din
—
Lidl
—
198,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
199,99 din
—
Lilly
—
229,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g ili Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g?

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (849,95 din/kg) u odnosu na Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g (916,67 din/kg).

Gde kupiti Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g po najnižoj ceni?

Smoothie Protein Banana Boom Box 200 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 169,99 din.

Gde kupiti Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g po najnižoj ceni?

Pire Go Mango Jabuka Mango Papaja Banana Nutrino Lab 180 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 165,00 din.