MojaKorpa

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml vs Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml je povoljnija opcija za 2% po jedinici mere (1.102,36 din/L) u odnosu na Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml (1.124,98 din/L).

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml

BRAKUM ADRIATIC

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml
Najjeftinije: 275,59 dinu Cash&Carry Plus

1.102,36 din/L

Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml

Gliss

Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml
Najjeftinije: 449,99 dinu Cash&Carry Plus

1.124,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketNivea Men Sampon Cool Fresh 250 mlGliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 mlRazlika
Cash&Carry Plus
275,59 dinjeftinije
449,99 din
Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml jeftiniji za 174,40 din
Lilly
—
489,99 din
—
Maxi
—
521,99 din
—
Univerexport
—
529,99 din
—
dm
—
549,00 din
—
Super Vero
—
667,99 din
—
Aroma
—
669,99 din
—
IDEA
—
669,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml ili Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml?

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml je povoljnija opcija za 2% po jedinici mere (1.102,36 din/L) u odnosu na Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml (1.124,98 din/L).

Gde kupiti Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml po najnižoj ceni?

Nivea Men Sampon Cool Fresh 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 275,59 din.

Gde kupiti Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml po najnižoj ceni?

Gliss Sampon Za Kosu Oil Nutritive 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 449,99 din.