MojaKorpa

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g vs Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g je povoljnija opcija za 63% po jedinici mere (739,98 din/kg) u odnosu na Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g (1.989,90 din/kg).

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g

Brend

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g
Najjeftinije: 369,99 dinu Lidl

739,98 din/kg

Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g

NEOPLANTA

Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g
Najjeftinije: 198,99 dinu Cash&Carry Plus

1.989,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketRošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 gNeoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 gRazlika
Lidl
369,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
198,99 din
—
Maxi
—
199,99 din
—
IDEA
—
199,99 din
—
Super Vero
—
234,99 din
—
Aroma
—
239,99 din
—
Univerexport
—
254,99 din
—
Aman
—
259,99 din
—
Gomex
—
279,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g ili Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g?

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g je povoljnija opcija za 63% po jedinici mere (739,98 din/kg) u odnosu na Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g (1.989,90 din/kg).

Gde kupiti Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g po najnižoj ceni?

Rošti. Kobasica Sa Ar.Dima Pik.Mk20 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 369,99 din.

Gde kupiti Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g po najnižoj ceni?

Neoplanta Kobasica Fruštuk Slajs Neoplan 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 198,99 din.