MojaKorpa

Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g vs Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je povoljnija opcija za 56% po jedinici mere (1.099,90 din/kg) u odnosu na Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g (2.499,95 din/kg).

Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g

BRIMI

Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g
Najjeftinije: 499,99 dinu Super Vero

2.499,95 din/kg

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g

DIJAMANT

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Univerexport

1.099,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 gDijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 gRazlika
Super Vero
499,99 din
147,99 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 352,00 din
Aroma
599,99 din
162,99 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 437,00 din
IDEA
599,99 din
114,99 dinjeftinije
Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g jeftiniji za 485,00 din
Univerexport
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
139,98 din
—
Aman
—
150,99 din
—
Gomex
—
154,99 din
—
Maxi
—
157,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g ili Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je povoljnija opcija za 56% po jedinici mere (1.099,90 din/kg) u odnosu na Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g (2.499,95 din/kg).

Gde kupiti Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g po najnižoj ceni?

Sir Organski Ricotta Od Alpskog Mleka Brimi 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 499,99 din.

Gde kupiti Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g po najnižoj ceni?

Dijamant Sir Namaz Belje Abc Krem Sir 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 109,99 din.