MojaKorpa

Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g vs Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 17% po jedinici mere (1.699,95 din/kg) u odnosu na Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g (2.050,96 din/kg).

Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g

CAFFICO

Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g
Najjeftinije: 512,74 dinu Gomex

2.050,96 din/kg

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g

C KAFA

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g
Najjeftinije: 339,99 dinu Maxi

1.699,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 gKafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 gRazlika
Gomex
512,74 din
439,99 dinjeftinije
Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 72,75 din
Maxi
—
339,99 din
—
Super Vero
—
389,99 din
—
Lidl
—
419,99 din
—
Aman
—
429,99 din
—
Univerexport
—
434,99 din
—
IDEA
—
449,99 din
—
Aroma
—
479,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g ili Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g?

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 17% po jedinici mere (1.699,95 din/kg) u odnosu na Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g (2.050,96 din/kg).

Gde kupiti Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g po najnižoj ceni?

Kafa Caffico Espresso Primero Kafa 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 512,74 din.

Gde kupiti Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g po najnižoj ceni?

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 339,99 din.