MojaKorpa

Sočivo Crveno 500 g vs Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sočivo Crveno 500 g je povoljnija opcija za 22% po jedinici mere (298,98 din/kg) u odnosu na Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g (384,44 din/kg).

Sočivo Crveno 500 g

Campo Largo

Sočivo Crveno 500 g
Najjeftinije: 149,49 dinu Lidl

298,98 din/kg

Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g

LUČAR

Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g
Najjeftinije: 192,22 dinu IDEA

384,44 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSočivo Crveno 500 gSočivo Zeleno Krupno Lučar 500 gRazlika
Lidl
149,49 din
——
IDEA
—
192,22 din
—
Gomex
—
216,99 din
—
Univerexport
—
229,83 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sočivo Crveno 500 g ili Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g?

Sočivo Crveno 500 g je povoljnija opcija za 22% po jedinici mere (298,98 din/kg) u odnosu na Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g (384,44 din/kg).

Gde kupiti Sočivo Crveno 500 g po najnižoj ceni?

Sočivo Crveno 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 149,49 din.

Gde kupiti Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g po najnižoj ceni?

Sočivo Zeleno Krupno Lučar 500 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 192,22 din.