MojaKorpa

Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml vs Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 3% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml (153,98 din/L).

Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml
Najjeftinije: 76,99 dinu Gomex

153,98 din/L

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml

CARLSBERG

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml
Najjeftinije: 74,99 dinu Cash&Carry Plus

149,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketCarlsberg Pivo Lav Staklo 500 mlCarlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 mlRazlika
Gomex
76,99 dinjeftinije
99,99 din
Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml jeftiniji za 23,00 din
Cash&Carry Plus
—
74,99 din
—
Super Vero
—
96,99 din
—
Univerexport
—
97,99 din
—
Aroma
—
99,99 din
—
IDEA
—
99,99 din
—
Maxi
—
100,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml ili Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 3% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml (153,98 din/L).

Gde kupiti Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Lav Staklo 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 76,99 din.

Gde kupiti Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Carlsberg Pivo Lav Premium Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 74,99 din.