MojaKorpa

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g vs Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (799,87 din/kg) u odnosu na Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g (1.250,08 din/kg).

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g

CARNEX

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g
Najjeftinije: 59,99 dinu Cash&Carry Plus

799,87 din/kg

Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g

NEOPLANTA

Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g
Najjeftinije: 74,99 dinu IDEA

1.250,08 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketCarnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 gNeoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 gRazlika
Cash&Carry Plus
59,99 dinjeftinije
79,99 din
Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g jeftiniji za 20,00 din
Univerexport
69,99 dinjeftinije
89,99 din
Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g jeftiniji za 20,00 din
IDEA
74,99 din
74,99 din
Ista cena
Gomex
99,99 din
99,99 din
Ista cena
Super Vero
99,99 din
89,99 dinjeftinije
Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g jeftiniji za 10,00 din
Maxi
115,99 din
79,99 dinjeftinije
Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g jeftiniji za 36,00 din
Aroma
—
104,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g ili Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g?

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (799,87 din/kg) u odnosu na Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g (1.250,08 din/kg).

Gde kupiti Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g po najnižoj ceni?

Carnex Pasteta Pileca Pikant Alu 75 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 59,99 din.

Gde kupiti Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g po najnižoj ceni?

Neoplanta Pašteta Patelina Pileća Bez Aditiva 60 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 74,99 din.