MojaKorpa

Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml vs Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je povoljnija opcija za 38% po jedinici mere (666,65 din/L) u odnosu na Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml (1.066,65 din/L).

Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml

CASTEL

Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml
Najjeftinije: 799,99 dinu Cash&Carry Plus

1.066,65 din/L

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Vinoprodukt Coka

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Cash&Carry Plus

666,65 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 mlVino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 mlRazlika
Cash&Carry Plus
799,99 din
499,99 dinjeftinije
Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml jeftiniji za 300,00 din
Super Vero
829,99 din
599,99 dinjeftinije
Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml jeftiniji za 230,00 din
Univerexport
1.024,53 din
609,99 dinjeftinije
Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml jeftiniji za 414,54 din
IDEA
1.029,99 din
539,99 dinjeftinije
Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml jeftiniji za 490,00 din
Lidl
—
569,99 din
—
Aman
—
619,99 din
—
Gomex
—
629,99 din
—
Maxi
—
632,99 din
—
Aroma
—
749,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml ili Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je povoljnija opcija za 38% po jedinici mere (666,65 din/L) u odnosu na Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml (1.066,65 din/L).

Gde kupiti Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Crveno Famille Maison Castel Merlot 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 799,99 din.

Gde kupiti Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 499,99 din.