MojaKorpa

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g vs Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g je povoljnija opcija za 81% po jedinici mere (849,95 din/kg) u odnosu na Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g (4.399,80 din/kg).

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g

CEREMUSK

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g
Najjeftinije: 169,99 dinu Univerexport

849,95 din/kg

Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g

BIOTECHUSA

Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g
Najjeftinije: 219,99 dinu Lilly

4.399,80 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKeks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 gBiotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 gRazlika
Univerexport
169,99 din
——
Lilly
—
219,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g ili Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g?

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g je povoljnija opcija za 81% po jedinici mere (849,95 din/kg) u odnosu na Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g (4.399,80 din/kg).

Gde kupiti Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g po najnižoj ceni?

Keks Čokolada I Lešnik Ceremuski 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 169,99 din.

Gde kupiti Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g po najnižoj ceni?

Biotechusa Chunky Protein Bar Cokolada 50 g je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 219,99 din.