MojaKorpa

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g vs Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g je povoljnija opcija za 22% po jedinici mere (999,94 din/kg) u odnosu na Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g (1.279,92 din/kg).

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g

CEREMUSK

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g
Najjeftinije: 169,99 dinu Univerexport

999,94 din/kg

Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g

WELLNESS

Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g
Najjeftinije: 159,99 dinu Cash&Carry Plus

1.279,92 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKeks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 gKeks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 gRazlika
Univerexport
169,99 dinjeftinije
192,99 din
Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g jeftiniji za 23,00 din
Cash&Carry Plus
—
159,99 din
—
Gomex
—
174,99 din
—
Aroma
—
179,99 din
—
Super Vero
—
179,99 din
—
IDEA
—
182,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g ili Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g?

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g je povoljnija opcija za 22% po jedinici mere (999,94 din/kg) u odnosu na Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g (1.279,92 din/kg).

Gde kupiti Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g po najnižoj ceni?

Keks Sa Komadićima Čokolade Ceremuski 170 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 169,99 din.

Gde kupiti Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g po najnižoj ceni?

Keks Bez Šećera Kakao,cimet,čokolada Wellness 125 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 159,99 din.