MojaKorpa

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g vs Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g je povoljnija opcija za 39% po jedinici mere (666,60 din/kg) u odnosu na Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g (1.088,80 din/kg).

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g

CHIPS WAY

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g
Najjeftinije: 99,99 dinu Gomex

666,60 din/kg

Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g

CHIPS WAY

Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g
Najjeftinije: 108,88 dinu Cash&Carry Plus

1.088,80 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketChips Way Flips Fan Kikiriki 150 gChips Way Flips Gricko Nelt 100 gRazlika
Gomex
99,99 dinjeftinije
109,99 din
Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g jeftiniji za 10,00 din
Cash&Carry Plus
—
108,88 din
—
Super Vero
—
112,99 din
—
Aman
—
119,99 din
—
Maxi
—
119,99 din
—
IDEA
—
119,99 din
—
Univerexport
—
128,99 din
—
Aroma
—
139,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g ili Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g?

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g je povoljnija opcija za 39% po jedinici mere (666,60 din/kg) u odnosu na Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g (1.088,80 din/kg).

Gde kupiti Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g po najnižoj ceni?

Chips Way Flips Fan Kikiriki 150 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 99,99 din.

Gde kupiti Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g po najnižoj ceni?

Chips Way Flips Gricko Nelt 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 108,88 din.