MojaKorpa

Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml vs Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L je povoljnija opcija za 80% po jedinici mere (133,99 din/L) u odnosu na Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml (666,65 din/L).

Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml

COLD PRE

Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Univerexport

666,65 din/L

Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L

FAMILY

Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L
Najjeftinije: 199,99 dinu IDEA

133,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketSok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 mlNectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 LRazlika
Univerexport
499,99 din
244,00 dinjeftinije
Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L jeftiniji za 255,99 din
IDEA
579,99 din
199,99 dinjeftinije
Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L jeftiniji za 380,00 din
Cash&Carry Plus
—
229,99 din
—
Maxi
—
244,99 din
—
Aman
—
252,99 din
—
Super Vero
—
254,99 din
—
Gomex
—
259,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml ili Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L?

Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L je povoljnija opcija za 80% po jedinici mere (133,99 din/L) u odnosu na Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml (666,65 din/L).

Gde kupiti Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml po najnižoj ceni?

Sok Pomorandža Jabuka Cold Pressok 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 499,99 din.

Gde kupiti Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L po najnižoj ceni?

Nectar Family Voćni Nektar Jagoda 1,5 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 199,99 din.