MojaKorpa

Colgate Cetkica M.White Single Renewal vs Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml ima nižu osnovnu cenu za 419,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 179,99 din).

Colgate Cetkica M.White Single Renewal

Colgate

Colgate Cetkica M.White Single Renewal
Najjeftinije: 599,00 dinu dm
Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml

KOLYNOS

Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml
Najjeftinije: 179,99 dinu Cash&Carry Plus

1.439,92 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketColgate Cetkica M.White Single RenewalColgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 mlRazlika
dm
599,00 din
——
Maxi
699,99 din
249,99 dinjeftinije
Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml jeftiniji za 450,00 din
Cash&Carry Plus
—
179,99 din
—
Univerexport
—
209,99 din
—
Gomex
—
239,99 din
—
Super Vero
—
239,99 din
—
IDEA
—
249,99 din
—
Lilly
—
259,99 din
—
Aman
—
274,99 din
—
Aroma
—
299,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Colgate Cetkica M.White Single Renewal ili Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml?

Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml ima nižu osnovnu cenu za 419,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 179,99 din).

Gde kupiti Colgate Cetkica M.White Single Renewal po najnižoj ceni?

Colgate Cetkica M.White Single Renewal je trenutno najjeftiniji/a u dm za 599,00 din.

Gde kupiti Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml po najnižoj ceni?

Colgate Pasta Za Zube Kolynos Super White 125 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 179,99 din.