MojaKorpa

Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi vs Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml ima nižu osnovnu cenu za 91,00 din (najjeftinije u Lidl za 108,99 din).

Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi

COLGATE

Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi
Najjeftinije: 199,99 dinu Super Vero
Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml

COLGATE

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml
Najjeftinije: 108,99 dinu Lidl

1.453,20 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketColgate Četkica Za Zube Zig Zag FlexiColgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 mlRazlika
Super Vero
199,99 din
169,99 dinjeftinije
Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml jeftiniji za 30,00 din
Lidl
—
108,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
129,99 din
—
IDEA
—
129,99 din
—
dm
—
179,00 din
—
Maxi
—
179,99 din
—
Lilly
—
179,99 din
—
Univerexport
—
193,89 din
—
Aroma
—
199,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi ili Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml?

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml ima nižu osnovnu cenu za 91,00 din (najjeftinije u Lidl za 108,99 din).

Gde kupiti Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi po najnižoj ceni?

Colgate Četkica Za Zube Zig Zag Flexi je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 199,99 din.

Gde kupiti Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml po najnižoj ceni?

Colgate Pasta Za Zube Whitening Lpp 75 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 108,99 din.