MojaKorpa

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax vs Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax ima nižu osnovnu cenu za 29,99 din (najjeftinije u IDEA za 160,00 din).

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax

DAX

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax
Najjeftinije: 160,00 dinu IDEA
Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g

BREF

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g
Najjeftinije: 189,99 dinu Maxi

1.899,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketOsveživač Za Sudomašinu Limun DaxBref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 gRazlika
IDEA
160,00 dinjeftinije
259,99 din
Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax jeftiniji za 99,99 din
Maxi
—
189,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
199,99 din
—
Super Vero
—
269,99 din
—
Univerexport
—
279,99 din
—
Aroma
—
299,99 din
—
Aman
—
339,99 din
—
Lilly
—
375,99 din
—
dm
—
399,00 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax ili Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g?

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax ima nižu osnovnu cenu za 29,99 din (najjeftinije u IDEA za 160,00 din).

Gde kupiti Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax po najnižoj ceni?

Osveživač Za Sudomašinu Limun Dax je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 160,00 din.

Gde kupiti Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g po najnižoj ceni?

Bref Osveživač Power Aktive Pine Henkel 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 189,99 din.