MojaKorpa

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g vs Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g je povoljnija opcija za 55% po jedinici mere (829,40 din/kg) u odnosu na Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g (1.849,97 din/kg).

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g

DIJAMANT

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g
Najjeftinije: 290,00 dinu IDEA

829,40 din/kg

Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g

BAKINA TAJNA

Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g
Najjeftinije: 554,99 dinu Cash&Carry Plus

1.849,97 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketDijamant Ajvar Blagi Domaći 350 gAjvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 gRazlika
IDEA
290,00 dinjeftinije
596,40 din
Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g jeftiniji za 306,40 din
Cash&Carry Plus
—
554,99 din
—
Aroma
—
609,60 din
—
Super Vero
—
614,99 din
—
Maxi
—
621,99 din
—
Univerexport
—
649,99 din
—
Aman
—
654,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g ili Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g?

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g je povoljnija opcija za 55% po jedinici mere (829,40 din/kg) u odnosu na Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g (1.849,97 din/kg).

Gde kupiti Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g po najnižoj ceni?

Dijamant Ajvar Blagi Domaći 350 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 290,00 din.

Gde kupiti Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g po najnižoj ceni?

Ajvar Uprženi Domaći Ljut Foodland 300 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 554,99 din.