MojaKorpa

Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g vs Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g je povoljnija opcija za 99% po jedinici mere (163,19 din/kg) u odnosu na Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g (12.468,75 din/kg).

Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g

dmBio

Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g
Najjeftinije: 399,00 dinu dm

12.468,75 din/kg

Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g

FRUCTUS

Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g
Najjeftinije: 163,19 dinu Cash&Carry Plus

163,19 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketDmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 gCaj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 gRazlika
dm
399,00 din
——
Cash&Carry Plus
—
163,19 din
—
Aroma
—
187,60 din
—
Maxi
—
198,99 din
—
Gomex
—
202,99 din
—
Super Vero
—
203,99 din
—
IDEA
—
209,99 din
—
Univerexport
—
218,99 din
—
Aman
—
224,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g ili Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g?

Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g je povoljnija opcija za 99% po jedinici mere (163,19 din/kg) u odnosu na Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g (12.468,75 din/kg).

Gde kupiti Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g po najnižoj ceni?

Dmbio Čaj Sa Mandarinom Cold Brew 32 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 399,00 din.

Gde kupiti Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g po najnižoj ceni?

Caj Fructus Jagoda Sa Vanilom Fructus 44 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 163,19 din.