MojaKorpa

Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g vs Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je povoljnija opcija za 69% po jedinici mere (999,91 din/kg) u odnosu na Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g (3.225,00 din/kg).

Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g

dmBio

Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g
Najjeftinije: 129,00 dinu dm

3.225,00 din/kg

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g

CHIPITA MARBO

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Lidl

999,91 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketDmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 gChipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 gRazlika
dm
129,00 din
——
Lidl
—
109,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
124,99 din
—
Maxi
—
143,99 din
—
Super Vero
—
144,99 din
—
IDEA
—
159,99 din
—
Aman
—
169,99 din
—
Aroma
—
179,99 din
—
Univerexport
—
181,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g ili Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g?

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je povoljnija opcija za 69% po jedinici mere (999,91 din/kg) u odnosu na Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g (3.225,00 din/kg).

Gde kupiti Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g po najnižoj ceni?

Dmbio Štanglica Kakao Zrna/Ind.Orah 40 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 129,00 din.

Gde kupiti Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g po najnižoj ceni?

Chipita Kroasan 7 Days Max Kakao 110 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 109,99 din.