MojaKorpa

Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml vs Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 94% po jedinici mere (399,99 din/L) u odnosu na Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml (6.666,65 din/L).

Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml

DOJA

Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml
Najjeftinije: 4.999,99 dinu Aroma

6.666,65 din/L

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Vinoprodukt Coka

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

399,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketDoja Breg Prokupac Crveno Vino 750 mlVino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 LRazlika
Aroma
4.999,99 din
599,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 4.400,00 din
Super Vero
5.019,99 din
469,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 4.550,00 din
Maxi
5.299,00 din
577,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 4.721,01 din
IDEA
5.499,99 din
549,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 4.950,00 din
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
Lidl
—
449,99 din
—
Aman
—
499,99 din
—
Univerexport
—
529,99 din
—
Gomex
—
554,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml ili Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L?

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L je povoljnija opcija za 94% po jedinici mere (399,99 din/L) u odnosu na Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml (6.666,65 din/L).

Gde kupiti Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml po najnižoj ceni?

Doja Breg Prokupac Crveno Vino 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 4.999,99 din.

Gde kupiti Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.