MojaKorpa

Zemička Burger Softi 95 g vs Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Zemička Burger Softi 95 g je povoljnija opcija za 30% po jedinici mere (417,89 din/kg) u odnosu na Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g (599,97 din/kg).

Zemička Burger Softi 95 g

DON DON

Zemička Burger Softi 95 g
Najjeftinije: 39,70 dinu Aroma

417,89 din/kg

Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g

ROBERTO

Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g
Najjeftinije: 179,99 dinu Univerexport

599,97 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketZemička Burger Softi 95 gPecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 gRazlika
Aroma
39,70 dinjeftinije
250,10 din
Zemička Burger Softi 95 g jeftiniji za 210,40 din
Univerexport
—
179,99 din
—
Gomex
—
284,99 din
—
Maxi
—
287,99 din
—
Super Vero
—
293,99 din
—
IDEA
—
299,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Zemička Burger Softi 95 g ili Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g?

Zemička Burger Softi 95 g je povoljnija opcija za 30% po jedinici mere (417,89 din/kg) u odnosu na Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g (599,97 din/kg).

Gde kupiti Zemička Burger Softi 95 g po najnižoj ceni?

Zemička Burger Softi 95 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 39,70 din.

Gde kupiti Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g po najnižoj ceni?

Pecivo Robeto Zemicke Max I Burger Susam 300 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 179,99 din.