MojaKorpa

Dove Deo Stik Original 40 ml vs Balzam Za Usne Original Labello 5 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Balzam Za Usne Original Labello 5 g ima nižu osnovnu cenu za 459,50 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 184,99 din).

Dove Deo Stik Original 40 ml

DOVE

Dove Deo Stik Original 40 ml
Najjeftinije: 644,49 dinu IDEA

16.112,25 din/L

Balzam Za Usne Original Labello 5 g

LABELLO

Balzam Za Usne Original Labello 5 g
Najjeftinije: 184,99 dinu Cash&Carry Plus

38.539,58 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketDove Deo Stik Original 40 mlBalzam Za Usne Original Labello 5 gRazlika
IDEA
644,49 din
269,99 dinjeftinije
Balzam Za Usne Original Labello 5 g jeftiniji za 374,50 din
Univerexport
689,99 din
367,60 dinjeftinije
Balzam Za Usne Original Labello 5 g jeftiniji za 322,39 din
Cash&Carry Plus
—
184,99 din
—
Lidl
—
248,99 din
—
dm
—
249,00 din
—
Maxi
—
297,99 din
—
Super Vero
—
336,99 din
—
Lilly
—
349,99 din
—
Aroma
—
369,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Dove Deo Stik Original 40 ml ili Balzam Za Usne Original Labello 5 g?

Balzam Za Usne Original Labello 5 g ima nižu osnovnu cenu za 459,50 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 184,99 din).

Gde kupiti Dove Deo Stik Original 40 ml po najnižoj ceni?

Dove Deo Stik Original 40 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 644,49 din.

Gde kupiti Balzam Za Usne Original Labello 5 g po najnižoj ceni?

Balzam Za Usne Original Labello 5 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 184,99 din.