MojaKorpa

Kakao Prah Dr Oetker 80 g vs Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g je povoljnija opcija za 71% po jedinici mere (1.000,46 din/kg) u odnosu na Kakao Prah Dr Oetker 80 g (3.474,88 din/kg).

Kakao Prah Dr Oetker 80 g

DR OETKER

Kakao Prah Dr Oetker 80 g
Najjeftinije: 277,99 dinu Super Vero

3.474,88 din/kg

Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g

DR OETKER

Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g
Najjeftinije: 229,99 dinu IDEA

1.000,46 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKakao Prah Dr Oetker 80 gKolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 gRazlika
Super Vero
277,99 dinjeftinije
342,99 din
Kakao Prah Dr Oetker 80 g jeftiniji za 65,00 din
Gomex
299,99 dinjeftinije
334,99 din
Kakao Prah Dr Oetker 80 g jeftiniji za 35,00 din
Univerexport
321,99 din
290,99 dinjeftinije
Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g jeftiniji za 31,00 din
IDEA
399,99 din
229,99 dinjeftinije
Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g jeftiniji za 170,00 din
Cash&Carry Plus
—
239,99 din
—
Maxi
—
358,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kakao Prah Dr Oetker 80 g ili Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g?

Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g je povoljnija opcija za 71% po jedinici mere (1.000,46 din/kg) u odnosu na Kakao Prah Dr Oetker 80 g (3.474,88 din/kg).

Gde kupiti Kakao Prah Dr Oetker 80 g po najnižoj ceni?

Kakao Prah Dr Oetker 80 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 277,99 din.

Gde kupiti Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g po najnižoj ceni?

Kolač Instant Dr Oetker Fil Za Krempite 230 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 229,99 din.