MojaKorpa

Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g vs Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (1.599,96 din/kg) u odnosu na Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g (1.999,95 din/kg).

Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g

DR OETKER

Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Gomex

1.999,95 din/kg

Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g

DR OETKER

Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Gomex

1.599,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPlazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 gPlazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 gRazlika
Gomex
399,99 din
399,99 din
Ista cena

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g ili Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g?

Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g je povoljnija opcija za 20% po jedinici mere (1.599,96 din/kg) u odnosu na Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g (1.999,95 din/kg).

Gde kupiti Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g po najnižoj ceni?

Plazma Kolač Cheesecake Dr Oetker 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 399,99 din.

Gde kupiti Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g po najnižoj ceni?

Plazma Kolač Lava Cake Dr Oetker Mafini 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 399,99 din.