MojaKorpa

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g vs Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (929,12 din/kg) u odnosu na Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g (1.236,06 din/kg).

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g

DR

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g
Najjeftinije: 222,99 dinu Cash&Carry Plus

929,12 din/kg

Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g

DR

Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g
Najjeftinije: 67,99 dinu IDEA

1.236,06 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPalenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 gPalenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 gRazlika
Cash&Carry Plus
222,99 din
74,99 dinjeftinije
Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g jeftiniji za 148,00 din
Super Vero
226,99 din
74,99 dinjeftinije
Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g jeftiniji za 152,00 din
IDEA
239,99 din
67,99 dinjeftinije
Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g jeftiniji za 172,00 din
Univerexport
252,03 din
69,99 dinjeftinije
Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g jeftiniji za 182,04 din
Maxi
—
78,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g ili Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g?

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g je povoljnija opcija za 25% po jedinici mere (929,12 din/kg) u odnosu na Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g (1.236,06 din/kg).

Gde kupiti Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g po najnižoj ceni?

Palenta Kukuruzna Family Pack Dr.Oetker 240 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 222,99 din.

Gde kupiti Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g po najnižoj ceni?

Palenta Instant Kukuruzna Sa Sirom Dr.Oetker 55 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 67,99 din.